Blog

Mieszkanie całe na biało

Jasna sypialnia
Design

Mieszkanie całe na biało

Biel jest szlachetnym kolorem, który sprawdzi się we wnętrzach aranżowanych w stylu skandynawskim, nowoczesnym, industrialnym, glamour, prowansalskim czy rustykalnym.
Jest kolorem, który sprawdzi się zarówno jako baza dekoracyjna pomieszczeń – jak i w przypadku mebli, dodatków oraz dekoracji. Mieszkanie w bieli jest rozwiązaniem ponadczasowym, które nigdy nie straci na aktualności i nie wyjdzie z mody. Biel doskonale komponuje się z różnymi kolorami, dlatego łatwo je zestawić z innymi elementami wystroju.

Charakteryzuje się czystością, harmonią i pozwala uniknąć chaosu dekoracyjnego. Biel jest szlachetna, a jej odpowiednie wykorzystanie umożliwia stworzenie przytulnego mieszkania, jak również miejsca pracy. Podstawa stylu skandynawskiego, nowoczesnego czy industrialnego.

W zależności od stylu, w którym aranżujemy mieszkanie możemy zdecydować się na różnego rodzaju faktury, struktury czy materiały. Biel pasuje do każdego wnętrza. Warto zapamiętać, że biel intensyfikuje efekt przestrzeni, otwiera wnętrza i odbija światło, dzięki czemu możemy wyeksponować konkretne elementy wystroju pomieszczenia.

Natomiast w łazience można zdecydować się na biel z niebieskim, chłodnym pigmentem. Białe mieszkania nie są nudne i szablonowe, lecz charakteryzuje je czysta głębia. Biała sypialnia wycisza emocje i pozwala się odprężyć, natomiast biały salon jest elegancki i szykowny.

Nie da się ukryć, że największą zaletą bieli jest jej uniwersalność.
Umów się na spotkanie/skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy Ci naszą wizję

Twojego mieszkania całego na biało!