Prace dekoratorskie

Wykończenia wnętrz stanowią etap budowy, w którym szczególnie istotne jest zwrócenie uwagi nie tylko na trwałość, jakość i funkcjonalność stosowanych rozwiązań, lecz także na ich walory estetyczne. Mając świadomość aktualnych trendów aranżacyjnych, proponujemy naszym Klientom różne ciekawe sposoby na urozmaicenie przestrzeni oraz nadanie jej unikatowego charakteru. Warto zapoznać się z naszą ofertą prac dekoratorskich.

prace dekoratorskie-1
prace dekoratorskie-2

Tynki dekoracyjne

To rozwiązanie nie bez powodu cieszy się dużą popularnością od lat. Pozwala uzyskać oryginalny efekt na ścianach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Z zastosowaniem tynków dekoracyjnych możliwe jest stworzenie niemal dowolnych wzorów dopasowanych do aranżacji wnętrza oraz indywidualnych preferencji. Takie powierzchnie charakteryzują się jednak nie tylko efektowną prezencją, lecz także wytrzymałością na różne niekorzystne czynniki, na przykład warunki atmosferyczne. Co więcej, wyróżnia je możliwość praktycznego wykorzystania – dzięki swojej strukturze bez problemu zakryją ewentualne niedoskonałości ścian. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i w klasycznych czy rustykalnych wnętrzach.

W ofercie prac dekoratorskich naszej firmy Perfekta z Białegostoku można znaleźć właśnie tynki dekoracyjne. Nakładamy je metodą ręczną albo natryskową. Uzyskujemy efekty takie jak beton, trawertyn, stiuk czy też piaskowiec. Wiemy, jak nakładać materiał, aby otrzymać określone rezultaty, oraz jak zaplanować jego lokalizację, żeby móc stworzyć spójną i ciekawą aranżację pomieszczenia. Chętnie podpowiadamy w wyborze odpowiednich produktów, kolorów i struktur.

Montaż sztukaterii i inne prace dekoratorskie

W przypadku eleganckiej stylistyki pomieszczeń warto zastanowić się nad montażem sztukaterii. To rozwiązanie polega na wykorzystaniu specjalnych zdobień i listew (na przykład styropianowych, drewnianych albo wykonanych z pianki poliuretanowych) i zamocowaniu ich na ścianach czy sufitach w celu stworzenia unikalnej kompozycji. Mogą one różnić się pod względem wzorów, a układane są zazwyczaj w formie kwadratów lub prostokątów. I choć najczęściej takie rozwiązania spotykane są we wnętrzach w stylu vintage, to warto zastanowić się nad ich wykorzystaniem w nowoczesnym obiekcie. Wówczas dobrze sprawdzą się minimalistyczne wersje.

Wykonanie sztukaterii i tynków dekoracyjnych to jednak nie wszystko, co obejmuje nasza oferta prac dekoratorskich. Firma Perfekta realizuje również między innymi:

  • szpachlowanie ścian oraz sufitów,
  • malowanie farbami ceramicznymi i lateksowymi,
  • malowanie farbami TIKKURILA,
  • tapetowanie pomieszczeń,
  • montaż fototapet,
  • montaż tapet przemysłowych,
  • montaż okładzin przemysłowych, na przykład MURASPEC, VESCOM, NEWMOR,
  • montaż tapet biurowych, obiektowych.

Do powierzonych nam zadań podchodzimy ze stuprocentowym zaangażowaniem, gdyż prace remontowo-budowlane stanowią dla nas nie tylko źródło dochodu, lecz przede wszystkim pasję. Dbamy o uzyskanie efektów dopracowanych pod każdym względem, przy czym dotrzymujemy uzgodnionych terminów i dostosowujemy zakres robót do ustalonego budżetu.

Zleć nam prace dekoratorskie

Zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa z Białegostoku i innych miejscowości do współpracy z firmą Perfekta. Warto skontaktować się z nami telefonicznie, aby porozmawiać na temat planowanego przedsięwzięcia i umówić się na spotkanie. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły dotyczące naszej kompleksowej oferty i odpowiemy na ewentualne pytania w zakresie chociażby doboru korzystnych rozwiązań dla danej inwestycji.